Ling Duo

Kocioł Viadrus LING DUO to nowoczesny, dwupaleniskowy kocioł stalowy. Jego podstawową zaletą jest fakt iż może on pracować w trybie automatycznym za pomocą paleniska retortowego i podajnika paliw oraz w trybie tradycyjnym z użyciem standardowego paleniska zasypowego, wentylatora i elektronicznego regulatora. Przystosowany jest do spalania róznych paliw stałych do których można zaliczyć na przykład węgiel eko-groszek, pelety i ziarna zbóż. Przystosowanie kotła do spalania tych paliw w palenisku retortowym wymaga bardzo prostego zabiegu zajmującego kilkanście minut. Fakt ten czyni kocioł bardzo uniwersalnym w zastosowaniu. Wymiennik wykonany jest z blach o wysokiej jakości. Wewnętrzna ścianka wymiennika paleniska retortowego jest wykonana z blach o grubości 8mm. Wymiennik górny zaś wykonany jest z blachy o grubości 6,3mm. Kocioł posiada również ruszt wodny o grubości ścianek równej 10mm. Kolejną zaletą kotła jest jego wysoka sprawność sięgająca 90%. Można zakupić kocioł o mocy 25kW lub 50kW.

Viadrus Ling Duo

8 myśli nt. „Ling Duo

 1. Proszę o podanie ceny na piec Ling Duo o mocy ok.25KW
  Proszę też o informację z jakich gatunków stali zbudowany jest ten piec

 2. Witam!
  Prosze podać mi cene kotła 25 kw dwupaleniskowego. Czy dostępnajest również wersja duo plus z automatyką poodową.
  Jak wygląda dowóz? Ja mieszkam w okolicy Kołobrzegu.

 3. Witam!
  Poszukuje produktu:
  Ling Duo Plus 25kW
  Czy jest u Was dostępny i jaki jest koszt?

 4. To jest forum użytkowników Klimosza a nie sklep. O ile wiem najlepszą cenę wynegocjujesz w sklepie Fuego.pl. Tutaj pisz jak już będziesz użytkowniczką.

 5. jestem użytkownikiem takiego pica Ling Duo 25 KW od 2 lat i palę w nim owsem – jestem bardzo zadowolony- na dobę idzie mi około 25 kg owsa przy tem zew do -5st C i pow domu około 180 m2- jedyny minus jaki piec posiada to to że nie ma w menue możliwości obniżenia temperatury ogrzewania w nocy – nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonania i sposobu działania pieca w przypadku gdybym miał na nowo dokonywa wybory pieca to byłby identyczny – mam nadzieje że moja opinia będzie przydatna

 6. lubię ciepło lecz żeby aż tak by kupić piec tenże toten to nie wim…Mam nadzieję, że suszone kartofle tez się bedą palić?

 7. Uwaga!!!!!!

  Company : SIA 3 PUNKTI
  VAT number: LV44103002928

  they are interested in Klimosz boilers. they give the payment order, but do not transfer money!!!!!!! Be careful!!!!!!!!

  Good speech, but the speculator!!!

  Uwaga!!!!!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.